Hopp til innhold Hopp til hovedmeny

Fagerlia VGS > Skolen > Ledelsen

Ledelsen

Yngve Omenås
Yngve Omenås
Rektor
Tlf. dir: 71 28 15 02
Mobil: 905 56 604
yngve.omenaas@mrfylke.no
Kathrine Walderhaug Sæther
Kathrine Walderhaug Sæther
Studierektor ST
Tlf. dir: 71 28 15 04
Mobil: 926 49 410
kathrine.walderhaug.sather@mrfylke.no
Sissel Standal
Sissel Standal
Studierektor SF/YR
Tlf. dir: 71 28 15 80
Mobil: 917 59 115
sissel.standal@mrfylke.no
Tor Andreas Dyrseth
Tor Andreas Dyrseth
Kvalitetsleder
Tlf. dir: 71 28 15 03
Mobil: 911 97 143
tor.andreas.dyrseth@mrfylke.no
Borge Austnes
Borge Austnes
Avdelingsleder
Teknologi- og industrifag TIF
Tlf. dir: 71 28 26 14
Mobil: 905 82 036
borge.austnes@mrfylke.no
Sonja Gangstad
Sonja Gangstad
Avdelingsleder
Fremmedspråk og norsk
Tlf. dir. 71 28 15 50
Mobil: 979 62 029
sonja.gangstad@mrfylke.no
Anne-Marthe Nerland - juli 2016
Anne-Marthe Nerland
Avdelingsleder
Studiespesialisering Tilrettelagt
Tlf. dir. 71 28 15 30
Mobil: 480 79 991
anne-marthe.nerland@mrfylke.no
Renate Ruth
Renate Ruth
Avdelingsleder
Realfag
Tlf. dir. 71 28 16 20
Mobil: 412 92 067 
renate.ruth@mrfylke.no
Eirik Sundquist Torp
Eirik Sundquist Torp
Avdelingsleder
Samfunnsfag, økonomi og kroppsøving
Tlf. dir. 71 28 16 00
Mobil: 908 55 784
eirik.sundquist.torp@mrfylke.no
 
Endre Volden
Endre Volden
Avdelingsleder
Kunstfag
Tlf. dir. 71 28 16 70
Mobil: 971 20 714
endre.volden@mrfylke.no
Nancy M. Walderhaug
Nancy M. Walderhaug
Avdelingsleder 
Helse og oppvekst
Tlf. dir. 71 28 16 30
Mobil: 404 88 363
nancy.m.walderhaug@mrfylke.no
Merete Årvik - juli 2016
Merete Årvik
Avdelingsleder
Elevtjenesten
Tlf. dir. 71 28 15 08
Mobil: 901 94 340
merete.arvik@mrfylke.no
Fiskerstrand_Ingrid 2018
Ingrid Fiskerstrand
Fagleder
Tlf. dir. 71 28 15 09
Mobil: 920 99 625
ingrid.fiskerstrand@mrfylke.no